Mei

WTC De Klok

MEI


Vrijdag 1 mei

Rit C9 - 56 km

Stabroek – Berendrecht – Zandvliet – Ossendrecht – Hoogerheide – Heimolen – over autotstrade – Heerle – Kruisland – Wouw – Nispen (Schijf – Langeschouw – Horendonk)  – Essen hoek – Kalmthout – Putte – Stabroek


Zondag 3 mei

Rit C2 - 53 km

Dorpsstraat - Danckerseweg - Oud Broek - A.C. Swinnenstraat - Grensstraat - Bosweg - Postbaan - Herenbaan - Noordweg - Putseweg - Abdijlaan - Westerstraat -Bakkerstraat - Staartsestraat - Hollandseweg - Schoeliebergseweg - Bredestraat - Weg naar Wouw - Moerkantsebaan - Heimolen - Antwerpsestraatweg - Reimerswaalweg - Langeweg - Grindweg - Oude Hinkelenoorddijk - Schenkeldijk - Oudedijk - Aanwas - Langeweg - Steenovenstraat - Konijnendreef - Danckerseweg - Hoogeind

Opgelet:  Na de rit komen we samen in Taverne DE NEUS

 

Zondag 10 mei

Rit C16 - 60 km

Abtsdreef - Zandvliet - Ossendrecht - links de polder in tot Rilland - Oostdijk - Krabbendijke - Waarde richting dijk  - tot aan de schietclub / Golf - BASF - Zandvliet - Berendrecht - Stabroek

 

Zondag 17 mei

Rit C13 - 55 km

(Schaapjesdijk) Abtsdreef - Zantvliet - Rond punt links richting kanaal -  naast kanaal rechts tot de kreekkraksluizen -  Naast het water tot net voor Bergen-op-Zoom - Rechts (den dopper) - Non Plus Ultra - rechts - eerste dijk - Zantvliet - Stabroek

 

Donderdag 21 mei

Rit C5 - 57 km

Smoutakker - Alm. Cuyperslaan - F.Sauterstraat - 's Hertogendijk - Waterstraat - Oude Galgenstraat - Canadezenlaan - Heidestraat - Beauvoislaan - Franseweg - Essensteenweg - Sint Jobsesteenweg - Brasschaatsebaan - Lege Mereyt - Overbroeksestraat - Hanepad - Mieksebaan - Hoekstraat -Wuustwezelsteenweg - Sint Willebrordusstraat - Blekenberg - Ponydreef - Wouwerstraat - Witgoorsebaan - Heiken - Dr.J. Goossenaertsstraat- Brasschaatsesteenweg - Kruisbos - Volkersweg - Achterbroeksesteenweg - Warandalei - Frans Raatsstraat - Den Dijk - Nieuwedreef - Putsesteenweg - Kinderwelzijnstraat - Nieuwstraat - Koningin Astridlaan - Dennendreef - Ericalaan - Fazantenlaan - Canadezenlaan -Grensstraat - A.C. Swinnenstraat - Plantinlaan - Hoogeind.


Zondag 24 mei

Rit C1 - 52 km

Abtsdreef - Oudbroek - Konijnenstraat - Steenovenstraat - Zandweg - Derdeweg - Schelde Rijnkanaal - Oostelijke Schelde Rijnweg - Zeeuwseweg - Langeweg - Grindweg - Sophiaweg - Anna Mariaweg - Ossendrechtseweg - Martinushoeveweg - Hinkeloorddijk - Oudedijk - Aanwas - Nieuweweg - Koeleweg - Laagstraat - Molenbosstraat - Pannenhoef - Putseweg - Acacialaan - Larikslaan - Hazelaarlaan - Prins Bernhardstraat - St.Dionysiusstraat - A.C. Swinnenstraat - Plantinlaan - Hoogeind


Zondag 31 mei

Rit C14 - 50 km

Abtsdreef - Oud Broek - grensstraat - Joods kerkhof - ten einde rechts tot Jagersrust.  Rechtdoor  - eerste rechts - helemaal ten einde  links - Rond punt : rechtdoor - 1ste rechts - nogmaals 1ste rechts - tot Hoogerheide - brug onder - rechts - Zeeuwse Weg - Matternburg (oversteken) - Non Plus Ultra - 2de dijk - Ossendrecht - Berendrecht - Oud broek - Abtsdreef



      ALLE bovenstaande ritten vertrekken om 08.30 uur aan Café De Klok